Aktualności

Z reprezentantkami przeciwko Olimpii

Przed piłkarkami nożnymi druga  kolejka ekstraligi kobiet. W sobotę UKS SMS podejmuje Olimpię Szczecin (stadion, ul. Milionowa 12, godz. 11).   Tradycyjnie klub i podopieczne trenera Marka Chojnackiego zapraszają wszystkich kibiców. Wstęp wolny.
Nasza drużyna doskonale rozpoczęła sezon, remisując 1:1  z wicemistrzem kraju – Górnikiem Łęczna 1:1. Apetyt rośnie jednak w miarę jedzenia, dlatego teraz czas na zwycięstwo. Staje się  już tradycją, że zawodniczki UKS SMS trafiają do różnych reprezentacji Polski.  Tym razem na
konsultację kadry U-19, która odbyła się w Pruszkowie stawiło  aż pięć piłkarek pierwszej drużyny, a  dwie z nich: Nikola Karczewska i Kasandra Parczewska mają zostać powołane na wyjazdowy towarzyski mecze drużyn U-19 Austrii i Polski (23 sierpnia).

 

Published by Marcinek