Aktualności

Piłkarki nożne rozgromiły Olimpię!

Doskonale w drugiej kolejce ekstraligi spisały się piłkarki nożne UKS SMS Łódź. Podopieczne trenera Marka Chojnackiego pokonały na boisku przy ul. Milionowej 12 Olimpię Szczecin 6:0 (2:0). Hat trickiem w tym spotkaniu popisała się Martyna Wiankowska.
Przeciwniczki tylko na początku spotkania starały się podjąć wyrównaną walkę. Później dominacja piątej drużyny poprzedniego sezonu nie podlegała dyskusji. Obecny na meczu prezes Janusz  Matusiak nie krył zadowolenia z postawy drużyny. – Cieszy nie tylko zwycięstwo – mówi Matusiak. – Ważne jest również to, że kobiecy futbol cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Sobotnie spotkanie oglądało przeszło trzystu widzów, którzy wspaniale dopingowali nasze dziewczyny.

UKS SMS Łódź -Olimpia Szczecnin 6:0 (2:0)
1:0 – Martyna Wiankowska (9), 2:0 – Marzena Salamon (27), 3:0 – Martyna Wiankowska (70), 4:0 – Nikola Karczewska (71), 5:0 – Martyna Wiankowska (75), 6:0 – Maja Osińska (87)

Published by Marcinek