Aktualności

Remis Polski z Rosją

W trzecim spotkaniu  turnieju eliminacji mistrzostw Europy piłkarek nożnych U19 podopieczne Marcina Kasprowicza zremisowały 2:2 z Rosją. Bramki zdobyły Ratajczyk i Zawistowska. Polska zajęła pierwsze miejsce w grupie. W tym spotkaniu zagrały trzy zawodniczki UKS SMS Łódź: Kasandra Parczewska, Klaudia Jedlińska i Maja Osińska.

Biało-czerwone już wcześniej awansował do do elite roud, czyli decydującej fazy kwalifikacji mistrzostw Europy. zagra też tam Rosja, która zajęła drugie miejsce w naszej grupie.

POLSKA:  Natalia Piątek-  Aleksandra Stasiak,  Oliwia Woś,  Joanna Olszewska,  Anita Turkiewicz – Kasandra Parczewska, Maria Zbyrad (68, Anna Kowalczyk), Klaudia Miłek, Weronika Zawistowska, Klaudia Jedlińska (46, Maja Osińska) –  Roksana Ratajczyk.

 

Published by Marcinek