Aktualności

Szwajcaria pokonała Polskę, zagrała Martyna Wiankowska

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych w drugim meczu kwalifikacji do mistrzostw świata, które w 2019 roku odbędą się we Francji, przegrała na wyjeździe 1:2  (1:2) ze Szwajcarią. W drużynie biało-czerwonych zagrała Martyna Wiankowska z UKS SMS Łódź.

Bramki dla gospodyń: Vanessa Bernauer 20, Lara Dickenmann 39, dla Polski  Ewa Pajor 34

Polska: Katarzyna Kiedrzynek – Dagmara Grad, Natasza Górnicka, Agata Guściora, Paulina Dudek (46, Martyna Wiankowska) – Ewelina Kamczyk, Emilia Zdunek (56, Patrycja Balcerzak), Sandra Sałata (74, Gabriela Grzywińska),  Ewa Pajor – Agata Tarczyńska, Agnieszka Winczo.

Szwajcaria to najsilniejszy zespół w naszej pięciozespołowej grupie. W rankingu FIFA jest na 16 miejscu – Polska na 30.

W następnym spotkaniu rywalkami Polek będzie reprezentacja Albanii, a mecz zostanie rozegrany 24 listopada.

Published by Marcinek