Aktualności

Pech Nikoli Karczewskiej

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych do lat 19 wygrała turniej kwalifikacyjny do mistrzostw Europy, który odbył się w Gruzji. Polki bez porażki awansowały do Elite Round, czyli decydującej rundy eliminacji. W ostatnim spotkaniu biało-czerwone zremisowały 2:2 z Rosją. – To był piekielnie trudny mecz – – powiedział trener Marcin Kasprowicz. – Rywal z wysokiej półki, ale my od początku graliśmy o zwycięstwo. Długimi fragmentami kontrolowaliśmy grę. Gratuluję mojej drużynie, bo wykonała tytaniczną pracę, a warunki pogodowe były ekstremalne, bo mecz toczył się przy prawie 40 stopniach.
Szkoleniowiec podkreślał, że w tym pojedynku wystawił najsilniejszy skład. Zagrały najlepsze piłkarki, z wyjątkiem kontuzjowanej Nikoli Karczewskiej z UKS SMS Łódź. To wielki pech zawodniczki.
Wypada się pochwalić, że w wyjściowej jedenastce zagrały inne nasze zawodniczki: Klaudia Jedlińska i Kasandra Parczewska, a w drugiej połowie na placu gry zameldowała się Maja Osińska. Wychodzi zatem, że reprezentacja Polski zawodniczkami UKS SMS Łódź stoi!

Published by Marcinek