Aktualności

Reprezentacyjne powołania dla piłkarek UKS SMS

Selekcjoner reprezentacji Polski U19 piłkarek nożnych, Marcin Kasprowicz, powołał dwadzieścia zawodniczek na zgrupowanie w Pruszkowie (rozpocznie się 30 września) i dwumecz z Portugalią (3 października na Municipal Stadium of Cernache oraz 5 października na Municipal Stadium of Serta).
W gronie reprezentantek są dwie zawodniczki  UKS SMS Łódź – Maja Osińska i
Kasandra Parczewska.

Powołania na  turniej I rundy eliminacji Mistrzostw Europy U17 wysłała również selekcjoner Nina Patalo . Biało-czerwone rozegrają mecze w Inowrocławiu (10 października z Ukrainą), Szubinie (13 października z Wyspami Owczymi) oraz w Tucholi (16 października ze Szwajcarią). Awans do dalszych gier uzyskają dwa najlepsze zespoły w grupie.

Reprezentacyjne nominacje otrzymały zawodniczki UKS SMS Łódź:

Alicja Sokołowska
Wiktoria Zieniewicz
Paulina Oleksiak
Gabriela Grzybowska
Paulina Filipczak
Agnieszka Glinka

 

Published by Marcinek