Aktualności

W sobotę mecz z AZS Uniwersytet Jagielloński

Piłkarski nożne ekstraligi rozegrają ósmą kolejkę mistrzowską. UKS SMS podejmować będzie na własnym stadionie zespół AZS Uniwersytet Jagielloński. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę o godz. 15 na stadionie przy ul. Milionowej 12. Wstęp wolny. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem drużyny sąsiadują w  tabeli. Nasz zespół jest piąty, a akademiczki, mając punkt mniej, zajmują szóstą pozycję. Przed tygodniem drużyna trenera Marka Chojnackiego zaliczyła wpadkę w Białej Podlaskiej. Jutro nadarza się wyśmienita okazja, by zaprezentować, że była to wyłącznie jednorazowa słabość i zespół ma nadal aspiracje, by walczyć o medal mistrzowskiej rywalizacji. Przeciwko krakowskiej drużynie nie zagrają kontuzjowane: Nikola Karczewska, Celina Chmal i Danuta Paturaj. W dotychczasowych spotkaniach, krakowianki przegrały tylko z Medykiem Konin i Górnikiem Łęczna, a więc faworytami do złota.

Published by Marcinek