Aktualności

Reprezentacja U19 poleciała do Portugalii

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych U19 przez dwa dni trenowała na zgrupowaniu w Pruszkowie. Dziś rano polska kadra poleciała do Portugalii, gdzie rozegra dwa spotkania towarzyskie z rówieśniczkami z tego kraju, we wtorek na Municipal Stadium of Cernache oraz w czwartek  na Municipal Stadium of Serta. W polskiej drużynie są dwie zawodniczki Maja Osińska i Kasandra Parczewska.

W ostatniej chwili doszło do kilku zmian w kadrze biało-czerwonych. W Polsce zostały kontuzjowane:  Monika Sowalska, Nickol Eckerle, Weronika Zawistowska i Wiktoria Kuciewicz. Selekcjoner Marcin Kasprowicz dodatkowo powołał: Faustynę Sikorskł, Weronikę Helinską (obie z Medyka Konin), Jessicę Plutę (AZS PWSZ Wałbrzych) oraz Jagodę Sapor (AZS Wrocław).

Published by Marcinek