Aktualności

Bartłomiej Eizenchart w reprezentacji

Trener Bartłomiej Zalewski ogłosił powołania do piłkarskiej reprezentacji Polski U-17 (rocznik 2001) na turniej eliminacyjny mistrzostw Europy U17, który odbędzie się na Cyprze.  W kadrze znalazł się Bartłomiej Eizenchart z UKS SMS Łódź.
Biało-czerwoni” zagrają z San Marino (17 października), Cyprem (20 października) i Szwecją (23 października).

W reprezentacji znaleźli się także: Olaf Kobacki (Atalanta BC, Włochy), Marcel Lotka (TSV Bayer 04 Leverkusen, Niemcy), Paweł Żuk (Everton FC, Anglia), Sebastian Mach (Hertha BSC Berlin, Niemcy), Bartosz Bida (Jagiellonia Białystok), Mikołaj Nawrocki (Jagiellonia Białystok), Jakub Białczyk (Lech Poznań), Szymon Czyż (Lech Poznań), Jakub Karbownik (Lech Poznań), Karol Smajdor (Lech Poznań), Wiktor Pleśnierowicz (Lech Poznań), Mateusz Żukowski (Lechia Gdańsk), Michał Karbownik (Legia Warszawa), Łukasz Zjawiński (Legia Warszawa), Jędrzej Grobelny (Pogoń Szczecin), Mateusz Maćkowiak (RB Leipzig, Niemcy), Mateusz Bogusz (Ruch Chorzów), , Maik Nawrocki (SV Werder Bremen 1899, Niemcy) i Michał Bogacz (Zagłębie Lubin).

Published by Marcinek