Aktualności

Wiankowska zagra z Estonią i Grecją

Miłosz Stępiński, trener piłkarskiej reprezentacji Polski piłkarek nożnych, podał skład kadry  na mecze towarzyskie z Estonią (19 października) i Grecją (23 października). Spotkania zostaną rozegrane w Ostródzie.

W drużynie narodowej znalazła się Martyna Wiankowska z UKS SMS Łódź.

Pozostałe powołania: Patrycja Balcerzak (Medyk Konin), Natalia Chudzik (Medyk Konin), Katarzyna Daleszczyk (ACF Brescia Femminile, Włochy), Paulina Dudek (Medyk Konin), Dagmara Grad (Czarni Sosnowiec), Agata Guściora (Górnik Łęczna), Nikol Kaletka (Medyk Konin), Ewelina Kamczyk (Górnik Łęczna), Katarzyna Kiedrzynek (Paris Saint-Germain FC, Francja), Julia Matuschewski (1.FFC Frankfurt, Niemcy), Joanna Operskalska (Czarni Sosnowiec), Ewa Pajor (VfL Wolfsburg, Niemcy), Roksana Ratajczyk (Olimpia Szczecin), Sandra Sałata (Medyk Konin), Aleksandra Sikora (ACF Brescia Femminile, Włochy), Jolanta Siwińska (AZS PWSZ Wałbrzych), Anna Szymańska (Czarni Sosnowiec), Agata Tarczyńska (VfL Wolfsburg, Niemcy), Agnieszka Winczo (BV Cloppenburg 1919, Niemcy), Oliwia Woś (DSC Arminia Bielefeld, Niemcy), Emilia Zdunek (Górnik Łęczna).

Published by Marcinek