Aktualności

W niedzielę UKS SMS gra z Mitechem

Przed piłkarkami nożnym ekstraligi dziewiąta kolejka sezonu. Tym razem drużynę UKS SMS czeka mecz wyjazdowy. Łodzianki zagrają w niedzielę w Żywcu z miejscowym  Mitechem. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.

Podopieczne trenera Marka Chojnackiego, po dziesięciu seriach jesieni, są na trzecim miejscu w tabeli. Łodzianki wywalczyły czternaście punktów, a ich rywalki zaledwie pięć. Nie można jednak w żadnym razie lekceważyć przeciwniczek, bo te po słabym początku rozgrywek wyraźnie nabierają mocy, wszak w składzie mają kilka doświadczonych piłkarek. W  minionej kolejce zremisowały w Wałbrzychu 2:2, wcześniej pokonały Białą Podlaską 3:1. A warto przypomnieć, że to właśnie z tym zespołem łodzianki doznały pierwszej porażkę w sezonie.

Urazy wyleczyły już  Danuta Paturaj, Celina Chmal i Nikola Parczewska. W niedzielnym meczu zbraknie Katarzyny Konat i Kingi Molendy, które z gry wykluczyły kontuzje.

Published by Marcinek