Aktualności

Remis z Juniorek Młodszych UKS SMS z reprezentacją z Dolnej Saksonii

W bardzo dobrych humorach wracały juniorki młodsze UKS SMS Łódź z Zaniemyśla, gdzie w niedzielę (08.10.17) rozegrały mecz kontrolny z rówieśniczkami z Niemiec z Dolnej Saksonii. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, o czym mogli przekonać się rodzice naszych podopiecznych, którzy zgromadzili się na stadionie i gorąco dopingowali swoje pociechy. Początek spotkania nie był zbyt udany ponieważ już w pierwszej minucie straciliśmy bramkę. Na wyrównanie musieliśmy czekać do 22 minuty, kiedy to przy dużym zamieszaniu pod polem karnym wpada bramka samobójcza. Wynik do pierwszej połowy 1 – 1. Druga część spotkania to powtórka pierwszej ponownie stracona bramka w pierwszej minucie drugiej połowy. Po tym golu drużyna dziewczyn z Łodzi dość mocno zaatakowała rywalki z Niemiec czego konsekwencją była bramka której autorką była Katarzyna Kałużna. Wynik spotkania nie uległ już zmianie choć SMS miał jeszcze akcje które mógł zamienić na bramkę a najbliżej niej była Nadia Krezyman, która mocnym uderzeniem trafiła piłką w słupek. UKS SMS Łódź zagrał w składzie: Ptaszek Kinga, Piórkowska Ewelina, Wojtkowiak Klaudia, Kowalska Milena, Fiałkiewicz Martyna, Kwiatkowska Patrycja, Czuj Patrycja, Kolis Julia, Kałużna Katarzyna, Dziamska Małgorzata, Krezyman Nadia, Szydziak Aleksandra, Błażejewska Jessica, trener Papis Sebastian

UKS SMS Łódź 2 – 2 NFV
Bramki
0 – 1 (1’)
1 – 1 sam. (22’)
1 – 2 (36’)
2 – 2 Kałużna Katarzyna (46’)

 

Published by Sizzzar