Aktualności

Duża niespodzianka przy Milionowej!

We wtorkowy wieczór (10.10.17) o godzinie 18:30 został rozegrany mecz 6 kolejki ligi trampkarza młodszego C2 grupa I, w której dziewczyny z UKS SMS Łódź podejmowały chłopców z Widzewa Łódź.

Jak do tej pory nasi rywale nie dozbali żadnej porażki wysoko wygrywając swoje spotkania. Jednym z obecnych na meczu był nasz zasłużony trener Andrzej Wojnowski. Przed meczem wypowiedział takie słowa: „trenerze śniło mi się, że dziewczyny wygrały 3-1”. Wiele osób słysząc takie słowa pewnie roześmiałoby się w głos, gdzie jak dotąd niepokonana drużyna w lidze jaką jest Widzew, która aspiruje do walki o tytuł mistrza miałaby ulec dziewczynom z Milionowej.

Po pierwszej połowie, gdzie po bramkach: Katarzyny Kałużnej, Jessicy Błażejewskiej oraz Iwony Twardowskiej sen trenera Wojnowskiego zaczął się powoli spełniać. Mimo prowadzenia 3 – 0 do przerwy każdy wiedział, że chłopcy za wszelką cenę będą chcieli odrobić straty w drugiej i przystąpią do mocnej ofensywy.

Pierwszą bramkę Widzewiacy zdobyli po rozegraniu stałego fragmentu gry (w tym czasie nasza bramkarka Kinga Ptaszek została ukarana karą 2 m za dotknięcie piłki ręką za polem karnym, więc graliśmy w osłabieniu). Dalsza część spotkania to częste ataki Widzewa i dobra obrona dziewczyn. Pod koniec meczu zamieszanie w polu karnym wykorzystał jeden z zawodników RTS-u zdobywając drugą bramkę, lecz wynik już do końca nie uległ zmianie.

Trzy punkty zostają przy ul. Milionowej. UKS SMS Łódź zagrał w składzie: Ptaszek Kinga, Piórkowska Ewelina, Pielużek Ewa, Twardowska Iwona, Czołnowska Katarzyna, Galicka Alicja, Banach Ewelina, Fiałkiewicz Martyna, Kałużna Katarzyna, Dąbrowska Katarzyna, Marcinkowska Patrycja, Firmowska Wiktoria, Skrzypińska Oliwia, Sobczyńska Natalia, Błażejewska, Jessica, Gała Oliwia, Steczkowska Iga, Witek Daria. trener Papis Sebastian.

Published by Sizzzar