Aktualności

Olbrzymie wyzwanie przed drużyną UKS SMS

Piłkarki nożne ekstraligi rozegrają dwunastą kolejkę mistrzowską. Drużyna UKS SMS staje przed olbrzymim wyzwaniem. Podopieczne trenera Marka Chojnackiego grać będą w sobotę w Łęcznej z Górnikiem.  Początek mecz o godz. 11. Zespół ten w minionej kolejce osiągnął doskonały wynik, pokonując w Koninie mistrza Polski – Medyka 4:3!
Bramki dla zwycięskiej drużyny zdobyła Ewelina Kamczyk 4.

GÓRNIK : Anna Palińska – Dominika Grabowska, Sylwia Matysik, Natasza Górnicka, Alicja Dyguś, Ana Jelencić (65,  Anna Sznyrowska), Dżesika Jaszek, Agata Guściora, Weronika Zawistowska (65, Agnieszka Jędrzejewicz), Ewelina Kamczyk, Emilia Zdunek.

Obecnie Górnik jest liderem ekstraligi z przewagą jednego punktu i lepszym bilansem od Medyka.

 

 

Published by Marcinek