Aktualności

Wiankowska w reprezentacji

Selekcjoner piłkarskiej  reprezentacji Polski kobiet Miłosz Stępiński ogłosił kadrę na wyjazdowy mecz eliminacji mistrzostw świata przeciwko Albanii. W reprezentacji znalazła się Martyna Wiankowska z UKS SMS Łódź. Zgrupowanie rozpocznie się w poniedziałek, 20 listopada w Warszawie, a  spotkanie zostanie rozegrane 24 listopada o godz. 17 w Szkodrze.

Pozostałe powołania: Jolanta Siwińska (AZS PWSZ Wałbrzych), Aleksandra Sikora (ACF Brescia Femminile, Włochy), Katarzyna Daleszczyk (ACF Brescia Femminile, Włochy), Agnieszka Winczo (BV Cloppenburg 1919, Niemcy), Julia Matuschewski (1.FFC Frankfurt, Niemcy), Emilia Zdunek (Górnik Łęczna), Dominika Grabowska (Górnik Łęczna), Agata Guściora (Górnik Łęczna), Ewelina Kamczyk (Górnik Łęczna), Patrycja Balcerzak (Medyk Konin), Paulina Dudek (Medyk Konin), Nikol Kaletka (Medyk Konin), Sandra Sałata (Medyk Konin), Dagmara Grad (Czarni Sosnowiec), Anna Szymańska (Czarni Sosnowiec), Katarzyna Kiedrzynek (Paris Saint-Germain FC, Francja), Ewa Pajor (VfL Wolfsburg, Niemcy).

Published by Marcinek