Aktualności

Dwa razy podium!!!

Dobiegły końca wszystkie rozgrywki ligowe w których braliśmy udział.

W Centralnej Lidze Juniorów U15 uplasowaliśmy się na 3 miejscu, tracąc do drugiego zespołu Legii Warszawa jeden punkt oraz lidera Escola Varsovia sześć punktów.
Okazało się, że nasza defensywa podczas rundy jesiennej była tą, która straciła najmniej bramek natomiast liczba 32 strzelonych goli pozwoliła nam być drugim zespołem, jeśli chodzi o skuteczność.
Dużo spotkań było na bardzo wysokim poziomie z wymagającymi przeciwnikami. Jak widać nasza grupa jest dość wyrównana i walka o awans do mistrzostw Polski zapowiada się bardzo ciekawie, jeśli chodzi o przyszłą rundę.

Dziś rozegraliśmy ostatnią kolejkę ligową w Juniorze Młodszym B2. W tej lidze przychodzi nam zmagać się z zespołami o rok starszymi. Mimo to udało nam się osiem razy zwyciężyć, raz zremisowaliśmy oraz trzy razy przegraliśmy. Jest to dobry bilans, biorąc pod uwagę fakt, że musimy się mierzyć z zawodnikami zdecydowanie mocniejszymi fizycznie. Spośród wszystkich zespołów strzeliliśmy najwięcej bramek bo aż 59! Napawa to optymizmem przez spotkaniami rewanżowymi, które będziemy rozgrywać w rundzie wiosennej.

Podnosimy poprzeczkę i pracujemy dalej tak, aby efekty były coraz lepsze!

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Published by Sizzzar