UKS SMS Łódź – UKS APN Piotrków Trybunalski 7:0

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy ostatni mecz w II lidze wojewódzkiej C 2.
W meczu z zespołem, który wraz z nami będzie uczestniczył w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej C 2 UKS APN Piotrków Trybunalski wygraliśmy 7:0.
Także zmagania w C2 II lidze wojewódzkiej kończymy jako zwycięzcy z dorobkiem 13 zwycięstw i 1 remisem oraz imponującym bilansem bramkowym 124:3!
UKS SMS Łódź- UKS APN Piotrków Trybunalski 7:0 ( 4:0)
Bramki: 1:0 – 8 min Szydlik as. Jędrasik 2:0 – 18 min Wódz as. Wienczek 3:0 – 20 min Wódz as. Moraczewski 4:0 – 25 min Wienczek as. Drapiński 5:0 – 37 min Jędrasik as. Mrowicki 6:0 – 45 min Mrowicki as. Mikołaj Baranowski 7:0 – 52 min Mrowicki as. Wódz ,
Skład: Borys- Moraczewski, Szydlik, Najderek ,Drapiński, Wienczek, Łysiak, Chomicz, Lipka, Jędrasik, Wódz oraz Zajączkowski , Goss, Mirowski, Mikołaj Baranowski , Pescicani, Mrowicki, Kaźmierski.

Published by Sizzzar