Mistrz Polski zagra w Łodzi

W niedzielę piłkarski nożne UKS SMS będą dorabiać jesienne zaległości. W ostatnim tegorocznym spotkaniu ekstraligi podopieczne Marka Chojnackiego zmierzą się z Medykiem Konin. Spotkanie z mistrzem Polski na boisku przy ul. Milionowej 12 rozpocznie się o godz. 11. Przed naszym zespołem jedno z najtrudniejszych ligowych wyzwań. Nie będzie łatwo, bowiem UKS SMS zagra osłabiony w tym spotkaniu. Z powodu anginy nie wystąpi Katarzyna Konat, a uraz wyeliminował z rywalizacji Kingę Molendę.

Drużyna prowadzona przez trenera Romana Jaszczak od lat nie ma sobie równych na krajowym podwórku. Budżet klubu z Konina bije na głowę inne zespoły ekstraligi, toteż w Medyku gra śmietanka polskiego futbolu kobiecego. Walczyć jednak trzeba!