Aktualności

Medyk wystąpi w optymalnym składzie

Piłkarski nożne UKS SMS zakończą pierwszą część sezonu ekstraligi niedzielnym spotkaniem z Medykiem Konin. Spotkanie na boisku przy ul. Milionowej 12 rozpocznie się o godz. 11. Goście zajmują w tabeli drugie miejsce, łodzianki są piąte.

Oto co o tym meczu sądzi szkoleniowiec mistrzyń Polski Roman Jaszczak. – Jedziemy do Łodzi zmotywowani – mówi w rozmowie z oficjalną stroną.  – Dobrze byłoby zająć pozycję lidera i zimą na spokojnie trenować. Klaudia Olejniczak nie jest na pewno gotowa do gry. Pozostałe trzy stoperki – Sałata, Ficzay i Sławczewa – są już zdrowe w stu procentach, więc myślę, że nie będzie większego problemu z defensywą. Jeżeli chodzi o przody, to też nic złego się nie dzieje. Po drobnych urazach Liliana Kostowa jest w dobrej dyspozycji. Jeśli nic się nie wydarzy złego na treningach, to skład Medyka na mecz z UKS SMS Łódź będzie optymalny. Co prawda analizujemy SMS. Myślimy o tym, co robią ich najgroźniejsze zawodniczki, jak się zachowują przy stałych fragmentach gry, jak organizują grę w ataku, jak przechodzą w fazie przejściowej do obrony. To nas zajmuje. A czy gramy na boisku swoim czy przeciwnika, to w ogóle się tym nie zajmujemy.  Medykowi na wyjazdach gra się lepiej niż u siebie, więc jesteśmy dobrej myśli.

Published by Marcinek