Aktualności

Kiedrzynek pokazuje, że można

To na pewno olbrzymie wyróżnienie dla polskiego futbolu kobiet.  Kapitan naszej reprezentacji  Katarzyna Kiedrzynek znów doceniona. Polka została uznana trzecią najlepsza bramkarką świata, tuż za Francuzką Sarah Bouhaddi z Olympique Lyon i Holenderką Sari van Veenendaal z Arsenalu Londyn.
To kolejny sezon, w którym  bramkarka plasuje się w ścisłej czołówce najlepszych zawodniczek na świecie, a jej sukcesy doceniają nie tylko koleżanki z boiska, ale też eksperci piłkarscy.

Kiedrzynek, która jest obecnie zawodniczką Paris Saint Germain (z zespołem dotarła do finału Ligi Mistrzyń i została wybrana do zespołu gwiazd Champions League), pokazuje, że sumienna i zaangażowana praca na treningach może owocować olbrzymimi sukcesami. Warto iść w jej ślady!

fot. laczynaspilka.pl

 

 

Published by Marcinek