Aktualności

Miejsce na miarę możliwości

Za piłkarkami ekstraligi pierwsza część sezonu. Drużyna UKS SMS na tym etapie rozgrywek zajmuje piąte miejsce w tabeli. W porównaniu do ubiegłorocznej. debiutanckiej  rundy w elicie polskiego futbolu kobiecego, mają na swoim koncie o sześć punktów mniej. – To pozycja na miarę naszego potencjału – ocenia prezes UKS SMS Łódź Janusz Matusiak. – Zespół wykonał plan, chociaż uważamy, że powinniśmy mieć przynajmniej dwa punkty więcej. Chodzi o porażki w Białej Podlaskiej i Szczecinie. Tam powinniśmy mieć przynajmniej remisy.

Wyniki spotkań w sezonie 2017/2018

– Górnik Łęczna 1:1
– Olimpia Szczecin 6:0
– Czarni Sosnowiec 2:2
– Unifreeze Górzno 7:0
– Sportowa Czwórka Radom 6:0
– AZS PSW Biała Podlaska 1:2
– AZS UJ Kraków 1:0
– Mitech Żywiec 0:0
– AZS Wrocław 3:0
– AZS PWSZ Wałbrzych 0:2
– Gónik Łęczna 0:6
– Olimpia Szczecin 1:2
– Czarni Sosnowiec 0:1
– Medyk Konin 0:3

Published by Marcinek