Aktualności

Podsumowanie ferii zimowych w UKS SMS Łódź

W czasie ferii zimowych duże grono naszych zespołów wyjechało na obozy zimowe . Najstarsze grupy wyjechały na obóz do Jagniątkowa podczas , których rozgrywały mecze kontrolne m.in z klubem partnerskich Zagłębiem Lubin oraz czołowym zespołami czeskimi FK Jablonec oraz Slovan Liberec. Malownicza miejscowość położona niedaleko Jeleniej Góry służyła nie tylko jako baza noclegowa naszych zawodników . Podczas zgrupowania zawodnicy urządzili sobie piesze wycieczki na zamek Chojnik czy wykorzystywali tereny podgórskie do treningów o charakterze wytrzymałościowym.
Podsumowanie gier kontrolnych na zgrupowaniu w Jagniątkowie :

Rocznik 1999/2000 : Trenerzy: Dawidowski, Perliński, Jabłoński
UKS SMS Łódź- Zagłębie Lubin 1:3
UKS SMS Łódź- FK Jablonec 6:0
UKS SMS Łódź- Slovan Liberec 3:1

Rocznik 2001: Trenerzy Mordak , Turek
UKS SMS Łódź- Zagłębie Lubin 3:4
UKS SMS Łódź- FK Jablonec 3:2
UKS SMS Łódź- Slovan Liberec 1:2

Rocznik 2002 : Trenerzy: Robakiewicz oraz Czubiński
UKS SMS Łódź – Zagłębie Lubin 2:0
UKS SMS Łódź – FK Jablonec 4:1
UKS SMS Łódź – Slovan Liberec 1:2

Rocznik 2003 : Trenerzy : Kroczek oraz Grabowski
UKS SMS Łódź – Zagłębie Lubin 0:3
UKS SMS Łódź- FK Jablonec 6:0
UKS SMS Łódź- Slovan Liberec 0:2

Kolejnym rocznikiem , który przebywał na zgrupowaniu byli zawodnicy 2004. Przebywali oni na zgrupowaniu w Ośrodku Solpark w Kleszczowie. Podczas obozu korzystali z bardzo dobrych warunków pod Bełchatowskiej bazy m.in sztuczne boisko, aquapark , piesza wycieszka do odkrywkowej kopalni węgla brunatnego .

Rocznik 2004 : Trenerzy : Łukasz Jonczyk, Adrian Jarecki, Patryk Górecki

UKS SMS Łódź- MGKS Drzewica 11:0
UKS SMS Łódź- Włókniarz Pabianice 15:0
UKS SMS Łódź- Raków Częstochowa 1:0
UKS SMS Łódź- GKS Bełchatów 3:1
UKS SMS Łódź – Reprezentacja województwa łódzkiego 2005 2:4

Najmłodsza grupa rocznika 2008 podopiecznych Jarosława Wargowiaka oraz Kacpra Modrzejewskiego wyjechała na obóz zimowy do Nadrzecza/k Biłgoraju gdzie korzystała z boiska o nawierzchni sztucznej pod halą pneumatyczną. Podczas zgrupowania rozegrała mecze kontrolne z BKS Lublin oraz Stalą Stalowa Wola.

Autor: Łukasz Jończyk

[foogallery id=”12649″]

Published by Sizzzar