Aktualności

Cztery piłkarki UKS SMS zagrały w wygranym meczu z Węgrami

Piłkarska reprezentacja Polski kobiet do lat 17 po raz drugi pokonała w meczu towarzyskim rówieśniczki z Węgier. Podopieczne trener Niny Patalon wygrały w Ulloi 2:0 po dwóch golach Natalii Padilly-Bidas.
W tym spotkaniu zagrały cztery zawodniczki UKS SMS Łódź. Przeciwko Węgierkom wystąpiły: Agnieszka Glinka, Paulina Filipczak,Wiktoria Zieniewicz i Paulina Oleksiak.

Węgry – Polska 0:2 (0:0)
Bramki: Natalia Padilla-Bidas 43, 79.
Polska: Kierul – Buszewska (41. Konkol), Silny, Homa (60. Zieniewicz), Tomasiak (41. Radochońska), Piechocka (49. Cichy), Włodarczyk (41. Kiszkis), Achcińska (41. Oleksiak), Filipczak (41. Kozak), Legowski (41. Padilla), Nowak (41. Glinka).

Kadra U17 przygotowuje się do turnieju Elite Round kwalifikacji mistrzostw Europy, który odbędzie się w Bośni i Hercegowinie. Polki zagrają 19 marca z gospodyniami (15, Bijejlina), 22 marca z Turcją (15, Ugljevik) i 25 marca z Austrią (15, Bijeljina).

 

Published by Marcinek