Aktualności

Wywiad z trenerem CLJ U19 Marcinem Perlińskim

 1. Jakie cele stawiamy przed zespołem na drugą rundę sezonu 2017/2018?

  Podstawowym celem jest zajęcie miejsca w pierwszej szóstce, co daje utrzymanie w CLJ U-19 po reorganizacji.

 2. Jakie cele zostały zrealizowane w grach kontrolnych i czy spełniły oczekiwania? Czy czegoś zabrakło w swojej pracy nad formą piłkarzy?

  Głównym celem w grach kontrolnych była praca nad działaniami defensywnymi w pressingu średnim i wysokim oraz doskonalenie schematów w ataku pozycyjnym i szybkim. W większości gier zawodnicy wywiązali się z założonych zadań. Kontuzje podstawowych zawodników w okresie przygotowawczym uniemożliwiły w 100% wykonanie założonego planu.

 3. Czy można wyróżnić jakiegoś zawodnika lub grupę zawodników za wzorcowe przygotowanie się do sezonu? Jeśli tak to za jakie działania?

  Nikogo szczególnie nie chcemy wyróżniać bo wszyscy zawodnicy podchodzili do powierzonych zadań z pełną determinacją i zaangażowaniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy jaką wykonali chłopcy w okresie przygotowawczym. Mamy tylko nadzieję że zaprocentuje to w okresie startowym i przełoży się na zdobyte punkty.

 4. W jakim stopniu i zakresie w meczach ligowych model gry będzie wykorzystywany do realizacji założeń?

  Nasza filozofia gry wpajana naszym zawodnikom musi być realizowana w każdym spotkaniu. Wiadomo, gra się tak jak przeciwnik pozwala dlatego muszą być pewne odstępstwa od naszego modelu gry lecz tylko takie które przyniosą odpowiedni rezultat. Staramy się dostosować taktykę gry do każdego przeciwnika poprzez głęboką analizę nie rezygnując z własnego stylu gry.

Published by Sizzzar