Aktualności

Dziś rozpoczyna się wiosna w ekstralidze

Dobiegła końca przerwa w rozgrywkach piłkarskiej ekstraligi kobiet. Dziś u futbolistek  rozpoczyna się wiosna. Drugą część sezonu zainauguruje spotkanie Radomiu, gdzie Sportowa Czwórka zmierzy się z AZS PWSZ Wałbrzych (godz. 16).

Drużyna UKS SMS rozpocznie rywalizację i w niedzielę (godz. 11) od wyjazdowego spotkania z Unifreeze Górzno, zajmującym jedenaste miejsce we tabeli.  Faworytem meczu  są podopieczne trenera Marko Chojnackiego. Pierwszy pojedynek tych zespołów zakończył się zwycięstwem łodzianek 7:0. Bramki wówczas  zdobyły:  Nikola Karczewska 3, Celina Chmal, Maja Osińska 2, Martyna Wiankowska.

Pozostałe niedzielne mecze:
AZS UJ Kraków – Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podlaska – Mitech Żywiec
Medyk Konin – AZS Wrocław
Czarni Sosnowiec – Olimpia Szczecin

Published by Marcinek