Aktualności

Dwa zwycięstwa UKS SMS 2004 i 17 goli zdobytych

W dniu 08.04.2018 podopieczni trenerów Łukasza Jonczyka i Adriana Jareckiego odnieśli kolejne dwa zwycięstwa notując imponującą skuteczność 17:0.

W pierwszym meczu UKS SMS 2004 pokonał Witoniankę 2003 4:0.
Wyjazd do Witoni można uznać za udany . Wracamy z trzema punktami i bez żadnych urazów. Znów przyszło nam grać z drużyną ,która broni całą drużyną a nieliczne wypady inicjuje dalekimi wybiciami . Mimo że , nasza drużyna ustępowała warunkami fizycznymi zawodnikom Witonianki to piłkarsko przewyższaliśmy gospodarzy i to wystarczyło żeby strzelić kilka goli i kontrolować sytuacje na boisku. Szkoda ,że znów nie wszyscy zagrali na miarę swoich możliwości i szczególnie na tle takich przeciwników jak dziś powinni pokazać że potencjał mają wielki.W następnej kolejce niestety pauzujemy , gdyż wycofała się drużyna z Świnic Warckich

Pogrom ,bo inaczej nie można nazwać to co spotkało dziś drużynę Zjednoczonych Stryków na boisku w Łodzi. Wynik 13:0 mówi wszystko o przebiegu spotkania. Po ostatnich meczach można śmiało powiedzieć , że drużyna wraca do grania z jesieni. Brawo UKS SMS 2004

Autor: Maciek Mirowski

[foogallery id=”14610″]

Published by Sizzzar