Aktualności

Piłkarki UKS SMS pojadą na mistrzostwa Europy!

Selekcjonerka reprezentacji Polski piłkarek nożnych do lat 17 kobiet (rocznik 2001) Nina Patalon ogłosiła kadrę na mistrzostwa Europy, które zostaną rozegrane w dniach 9-21 maja na Litwie. Polki zmierzą się tam z Anglią (9 maja), Włochami (12 maja) i Hiszpanią (15 maja).
W drużynie narodowej znalazło się pięć piłkarek UKS SMS Łódź: Agnieszka Glinka, Wiktoria Zieniewicz, Paulina Filipczak, Alicja Sokołowska i Paulina Oleksiak.

Pozostała kadra reprezentacji Polski kobiet U-17 : Wiktoria Kiszkis (Arsenal WFC, Anglia), Klaudia Homa (AZS Wrocław), Michelle Biskup (1.FC Koeln, Niemcy), Alexis Legowski (FC Stars of Massachusetts, USA), Zofia Buszewska (Medyk Konin), Kinga Kozak (Medyk Konin), Oliwia Cichy (Czarni Sosnowiec), Natalia Padilla Bidas (Malaga CF Femenino, Hiszpania), Adriana Achcińska (Miedź Legnica), Sara Kierul (SV Blau-Weiss Hohen Neuendorf, Niemcy), Zuzanna Radochońska (Sztorm Gdańsk), Anna Konkol (ROW Rybnik), Marta Kaźmierczak (Bielawianka Bielawa), Oliwia Silny (Bielawianka Bielawa), Paulina Tomasiak (Trójka Staszkówka/Jelna).

Published by Marcinek