Aktualności

Ekstraliga piłkarek nożnych. Czas na skuteczny rewanż

W ekstralidze piłkarek nożnych rozpoczyna się decydująca faza mistrzostw Polski. Po dwudziestu dwóch spotkaniach fazy zasadniczej. Rozgrywki zostały podzielone na  grupę  mistrzowską  i spadkową.  W tej fazie sezonu zespoły  rozgrywają po 5 dodatkowych spotkań.

Drużyna UKS SMS Łódź znalazła się w stawce zespołów walczący o mistrzostwo Polski, ale uczciwie trzeba przyznać, że włącznie się, z piątego miejsca w tabeli, do rywalizacji o koronę nie jest możliwe.
Podopieczne trenera Marka Chojnackiego w środę zmierzą się na wyjeździe z AZS PWSZ Wałbrzych. Nadarza się zatem wspaniała okazja, aby wziąć skuteczny rewanż za porażkę z 25 kwietnia na własnym boisku. Wówczas AZS PWSZ  wygrał w Łodzi 2:1 (bramki:  Anna Rędzia 11 i Jolanta Siwińska 64 – Kasandra Parczewska 45).

Published by Marcinek