Aktualności

UKS SMS 2004 relacje

C2 I liga wojewódzka   UKS SMS 2004 – UKS Piotrcovia 3:0
To już piąte kolejneczwycięstwo naszej drużyny w wiosennych rozgrywkach ligi wojewódzkiej. Mecz bez historii z dużą ilością nie wykorzystanych okazji przez naszych zawodników. Przed nami w następnej kolejce starcie z RTS Widzew….na takie mecze warto czekać przez pół rundy.
C1 liga okręgowa  Boruta 2003 Zgierz – UKS SMS 2004  1:2
Po bardzo ciężkim spotkaniu zrewanżowaliśmy się Borucie za jedyną jak dotąd ligową porażkę. Na boisku przypominającym step sporo było walki ale i przypadkowych zagrań. Wielkie brawa dla Kuby Borysa ,który w pierwszej fazie popisał się dwoma kapitalnymi interwencjami i uchronił nasz zespół przed stratą goli.Cieszy fakt ,że mecz zakończył się bez kontuzji choć momentami strachu było co nie miara. Dziś walczyliśmy i byliśmy jedną drużyną…brawo UKS SMS 2004
[foogallery id=”15246″]

Published by Sizzzar