Ekstraliga piłkarek nożnych. Kolejna porażka z AZS

W spotkaniu pierwszej kolejki rundy mistrzowskiej ekstraligi piłkarek nożnych AZS PWSZ Wałbrzych pokonał 5:0 (1:0) UKS SMS Łódź. To druga w odstępie krótkiego czasu porażka z wałbrzyską drużyną. Pewnym usprawiedliwieniem może być to, że w łódzkiej drużynie z powodu kontuzji nie mogło zagrać kilka kluczowych zawodniczek.

Bramki dla gospodyń zdobyły: Dominika Dereń 20, Małgorzata Mesjasz 60, karny, Oliwia Rapacka 64, Julita Głąb 68, Dominika Dereń  90

UKS SMS: Paturaj – Kurzawa, Zdunek, Dragunowicz, Zubchyk – Kołodziejek (70, Wesołowska), Parczewska, Osińska, Kharlanava (80, Enjo), Wiankowska.

Kolejny mecz podopieczne trenera Marka Chojnackiego rozegrają znów na wyjeździe i 6 maja zmierzą się z Czarnymi Sosnowiec.