Aktualności

Olbrzymi sukces młodych piłkarek UKS SMS. Wielki triumf na Stadionie Narodowym

Wielki sukces naszych młodych piłkarek nożnych. Drużyna UKS SMS Łódź w najstarszej kategorii – dziewcząt do lat 12 – wygrała XVIII edycję turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Podopieczne trenera   Sebastiana Papisa triumfowały w finale rozegranym na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Nasze młode zawodniczki w grupowych spotkaniach pokonały MUKS Kostrzyn 6:0  (bramki:  Inez Sikora 2, Amelia Majtczak, Wiktoria Malczewska, Sandra Kowalska, Natalia Sikorska), 4:0 UKS Olimpię Szczecin (bramki: Natalia Sikorska 2, Inez Sikora, Nikola Maślak), zremsowały1:1  z  UKS Ząbkovia Ząbki (bramka Natalia Głuszek).

W meczu ćwierćfinałowym UKS SMS Łódź pokonał 7:0 SP Bierutów (bramki: Julia Łuczak 3, Inez Sikora, Natalia Głuszek, Sandra Kowalska, Wiktoria Malczewska)

W meczu półfinałowym łodzianki zmierzyły się  ze Sprintem Katowice. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0, a w rzutach karych UKS  zwyciężył 3:1  (bramki: Inez Sikora, Julia Łuczak i Klaudia Kiełczewska. W finale  nasza drużyna pokonała Tęczę Bydgoszcz 4:0 (bramki: Kiełczewska Klaudia, Łuczak Julia, Malczewska Wiktoria, Maślak Nikola)
W zespole dziewczyn z UKS SMS zagrały:
Julianna Kutkowska
Nikola Maślak
Natalia Głuszek
Natalia Sikorska
Sandra Kowalska
Inez Sikora
Amelia Majtczak
Julia Łuczak
Wiktoria Malczewska
Klaudia Kiełczewska
Kierownikiem drużyny jest Iwona Siwiec

Za najlepszą bramkarkę w kategorii U12 uznano Juliannę Kutkowską,  a za najlepszą zawodniczkę Wiktorię Malczewską.

Published by Marcinek