Aktualności

CLJ. Piłkarze UKS SMS podjęli walkę z liderem rozgrywek

W spotkaniu  dwudziestej szóstej kolejki piłkarskiej Centralnej Ligi Juniorów  (grupa wschodnia) UKS SMS Łódź przegrał 3:4 z Legią Warszawa. Stołeczni piłkarze zwycięskiego gola zdobyli trzy minuty przed końcem spotkania!

Bramki dla UKS SMS zdobyli: Michał Goliński 25, Szymon Sołtysiński 29 i Patryk Makuch 60, dla gości: Mikołaj Neuman 3, Łukasz Zjawiński 12, 76, karny, 87.

Lider rozgrywek, który przed tym meczem miał trzynaście punktów więcej od drużyny prowadzonej przez trenera Mirosława Dawidowskiego, wygrał nieznacznie i musiał się solidnie napracować, aby walczyć trzy punkty. Wielkie brawa dla łódzkich piłkarzy za doskonałą walkę!

Do zakończenia sezonu pozostały cztery kolejki. W następnej  serii łodzianie zagrają na wyjeździe z Wisłą Płock. Spotkanie zaplanowane jest na piątek.

Published by Marcinek