Aktualności

Trudne wyzwanie przed piłkarkami UKS SMS

Przed piłkarkami nożnymi ekstraligi druga kolejka w grupie mistrzowskiej. Po raz drugi z rzędu drużyna UKS SMS grać będzie na wyjeździe. Tym razem zespół prowadzony przez trenera Marka Chojnackiego zagra w niedzielę w Sosnowcu z Czarnymi. Początek spotkania o godz. 12.

Przed łodziankami szalenie trudne wyzwanie. Gospodynie niedzielnego meczu są na trzecim miejscu w tabeli i mają tyle samo punktów, co drugi Medyk Konin – 52. O sile drużyny z Zagłębia świadczy to, że  minionej kolejce pokonała 3:0  w Koninie Medyka (bramki: Dagmara Grad 59, Patrícia Fischerova 69, Marta Cichosz 90)!  To już trzecie w tm roku zwycięstwo Czarnych z konińskim zespołem. W lutym Czarne pokonały u siebie Medyczki 1:0 w ćwierćfinale Pucharu Polski, w marcu wygrały w Koninie 3:0 i teraz ponownie wygrały na wyjeździe 3:0. Sosnowiec i Konin  rywalizują o wicemistrzostwo kraju.

 

Published by Marcinek