Aktualności

ME U17. Remis Polek z Włoszkami

W drugim spotkaniu grupowym mistrzostw Europy U17 piłkarek nożnych reprezentacja Polski zremisowała 0:0 z Włochami. W podstawowym składzie drużyny narodowej wybiegły dwie zawodniczki UKS SMS Łódź  – Paulina Filipczak i Wiktoria Zieniewicz, a w tym meczu zagrały cztery zawodniczki drużyny z ul. Milionowej 12.

Polska: Sara Kierul – Wiktoria Zieniewicz, Oliwia Silny, Klaudia Homa (67, Alicja Sokołowska), Zuzanna Radochońska (41, Anna Konkol) – Wiktoria Kiszkis, Adriana Achcińska, Michelle Biskup, Paulina Filipczak (53, Paulina Oleksiak), Paulina Tomasiak – Kinga Kozak.
W drugim dzisiejszym meczu grupy B Hiszpania wygrała z Anglią 2:1.

W pierwszym spotkaniu turnieju biało-czerwone zremisowały z Anglią 2:2.

Kolejnym rywalem naszej drużyny będzie Hiszpania (15 maja, godz. 12).

Published by Marcinek