Aktualności

Juniorki na pewno zasłużyły na wielki tort

Jeszcze nie ucichł sukces Młodziczek trenera Sebastiana Papisa, a my możemy cieszyć się ze złotego medalu wywalczonego przez juniorki młodsze prowadzone przez trenera Adriana Sokołowskiego. Nasze zawodniczki w mistrzowskim po raz trzeci pokonały Medyka Konin 5:1.
Na boisku w Byczynie zawodniczki UKS SMS wychodząc na boisko zdawały sobie sprawę, że wygrywając to spotkanie przejdą do historii rozgrywek makroregionalnej ligi zdobywając po raz III w kolejnych sezonach Mistrzostwo Polski.
W zwycięstwie pomogła fantastyczna mobilizacja kibiców, którzy przyjechali na stadion w liczbie czterystu osób. Fantastyczny doping prowadził Szymon Mąkola, który swoimi umiejętnościami rozgrzewał do czerwoności kibiców co za pewno przełożyło się sukces naszych wspaniałych dziewczyn.

Ci co mieli przyjemność być na tym finale, mieli okazję zobaczyć wspaniałe akcje oraz strzały z ponad 30 m Pauliny Oleksiak, która według trenerów obydwóch drużyn była najlepszą zawodniczką tego pasjonującego spotkania.
Miło było słyszeć, przed i po zakończeniu meczu, jak zawodniczki UKS SMS wraz z rodzinami skandują nazwisko zawodniczki Wiktorii Skrzypińskiej która była podstawową zawodniczkom w całym sezonie a dwa dni przed finałem na treningu zerwała wiązadła krzyżowe.

Po zakończeniu meczu na nasze zawodniczki czekała niespodzianka przygotowana przez rodziców w postaci okazałego tortu na którym widniał napis „ZWYCIĘZCY 2017/2018”, widać, że rodzice przed meczem już przewidziały sukces swoich pociech.

Jako Prezes jestem dumny z naszych dziewczyn oraz trenerów, którzy poprzez ciężką pracę wszczepili smak zwycięstwa i od trzech lat odnoszą sukcesy.

Published by Marcinek