Aktualności

CLJ. Lech Poznań mistrzem Polski

20 czerwca 2018 CLJ

Piłkarze Lecha Poznań pokonali 2:0 (1:0) Cracovię w rewanżowym meczu finału Centralnej Ligi Juniorów i po raz trzeci w swojej historii został mistrzem Polski w tej kategorii. W 88 minucie Michał Skóraś (Lech) nie wykorzystał rzutu karnego.W pierwszym spotkaniu „Kolejorz” też wygrał 2:0.

1:0 – Wiktor Pleśnierowicz 41, karny ), 2:0 – Hubert Sobol 53

Lech:  Bartosz Mrozek – Szymon Zalewski Mateusz Skrzypczak, Wiktor Pleśnierowicz (70, Marcin Maćkowiak), Michał Zimmer –  Michał Skóraś, Łukasz Norkowski, Eryk Kryg (77, Kacper Andrzejewski),  Bartosz Bartkowiak, Paweł Tupaj (59,  Jakub Kamiński) – Hubert Sobol (81, Filip Szymczak).

Cracovia: Filip Majchrowicz –  Dorian Pituła, Adrian Kajpust, Radosław Kruppa,  Szymon Pająk – Jakub Bator (46, Michał Wiśniewski), Radosław Kanach,  Robert Ożóg,  Sylwester Lusiusz (60,  Daniel Krzempek),  Daniel Pik – Sebastian Strózik.

 

Published by Marcinek