Aktualności

UKS SMS kontra Medyk Konin w walce o złoto

W piątek w Szczecinie odbędzie się finałowy meczu mistrzostw Polski U19 piłkarek nożnych. O złoty medal rywalizować będą drużyny UKS SMS Łódź i Medyka Konin. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12.30.

W pojedynkch grupowy łodzianki wygrały wszystkie mecze, pokonując Sztorm Gdańsk 2:0 (Karczewska 36, Osińska 52), AZS Biała Podlaska 3:0 (Filipczak 9, Stanović 24, Karczewska 44) i Bielawiankę Bielawa 10:1 (Karczewska 8, 10, 11, 16, 30, Filipczak 20, Markowicz 40, 55, Zaniewska 58, Dragunowicz 60).

Także rywalki pokonały Olimpię Szczecin 3:1 i Respekt Myślenice 4:0.

Meczu otrzecie miejsce Sztorm AWFiS Gdańsk zagra z Olimpią Szczecin  (godz. 10.15).

Opiekę medyczną nad piłkarkami sprawuje doktor Bartłomiej Kacprzak oraz fizjoterapeuci Michał Adamczyk i Michał Mikołajczyk. Sponsorzy sekcji to w kolejności szkoła SMS im. Kazimierza Górskiego w Łodzi, firma Grot i Keeza. Finansowo wspomaga również klub Urząd Miasta Łodzi.

Published by Marcinek