Aktualności

Brawo piłkarki nożne! UKS SMS mistrzem Polski U19!!!

W finałowym spotkaniu mistrzostw Polski U-19 piłkarek nożnych, rozegranym w Szczecinie UKS SMS Łódź w regulaminowym czasie zremisował  1:1 (0:0) Medykiem Konin. O wywalczeniu medali decydowały rzuty karne. Łodzianki wygrały serię jedenastek 4:3 i zostały mistrzyniami Polski!!!

1:0 Filipczak 60
1:1 – 63

UKS SMS: Szperkowska –  Glinka I, Kołacha, Dragunowicz, Kurzawa –  Bergier (55, Kołodziejek) , Parczewska, Osińska, Stanović –  Filipczak, Karczewska.

Piłkarki SMS po raz pierwszy zagrały w finale mistrzostw Polski U-19! W poprzednim sezonie łódzkie „dziewiętnastki” zdobyły brązowe medale.

Kadra SMS: Oliwia Szperkowska i Gabriela Janiak – Alicja Glinka, Agnieszka Sagan, Marta Kołacha, Magdalena Dragunowicz, Wiktoria Lewandowska, Daria Kurzawa (kapitan) – Anna Bergier, Angelika Kołodziejek, Kasandra Parczewska, Julia Kobylińska, Maja Osińska, Nadja Stanović – Paulina Filipczak, Nikola Karczewska, Oliwia Markowicz. Trener Marzena Salamon, asystent Paulina Sanocka, fizjoterapeuta Michał Mikołajczyk.

Published by Marcinek