Aktualności

Piłkarki nożne UKS SMS Łódź już trenują

Piłkarki nożne UKS SMS rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu ekstraligi. Na zajęciach prowadzonych przez trenera Marka Chojnackiego zabrakło Moniki Walak, Barbary Zdunek, Martyny Wiankowskiej i Karoliny Szulc. Wszystkie piłkrki zdecydowały się odejść z łódzkiej drużyny. Jedne odchodzą, a inne przychodzą. Nowe twarze w zespole to:  grająca w pomocy Anita Turkiewicz i występująca na pozycji obrońcy Maria Zbyrad (obie przyszły z AZS Wrocław). W szerokiej kadrze UKS SMS jest także siedem zawodniczek, które zdobyły mistrzostwo Polski U-19. W tym gronie jest Nadja Stanović, zawodniczka z Czarnogóry, która od czterech lat trenuje w klubie z ul. Milionowej 12.

Pierwszy sparing drużyny zaplanowany jest na 14 lipca. Tego dnia zespół UKS SMS na swoim boisku zagra z Czarnymi Sosnowiec (godz. 14).

Published by Marcinek