Aktualności

Piłkarki UKS SMS między treningami zatańczyły zumbę

Piłkarki nożne UKS SMS Łódź przygotowują się do nowego sezonu na zgrupowaniu w Lesku. W Bieszczady pojechało 36 zawodniczek z ekstaligowej i pierwszoligowej drużyny. W środę przed zawodniczkami wewnętrzna gra szkolna. Ciekawe, czy zespół występujący w najwyższej klasie rozgrywkowej bez problemów poradzi sobie z pierwszoligowcami?

Obydwie drużyny ciężko pracują, a szkoleniowcy nie oszczędzają swoich zawodniczek, aplikując im dwa treningi dziennie.  Bez wątpienia doskonałym przerywnikiem w żmudnej pracy na boisku, czy siłowni, były zajęcia zumby. Łódzkie piłkarki już dwukrotnie ćwiczyły z profesjonalną trenerką tego tańca, zainspirowanego połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness i widać było, że tego typu zajęcia sprawiają im ogromną przyjemność i radość.

Published by Marcinek