Aktualności

W sobotę sparing z Tarnovią

Piłkarski nożne UKS SMS przygotowują się do rozgrywek ekstraligi podczas zgrupowania w Lesku. Podopieczne trenera Marka Chojnackiego ćwiczą w Bieszczadach od niedzieli. Na zakończenie tego etapu przygotowań drużyna rozegra mecz sparingowy. W sobotę o godz. 11 łodzianki zmierzą się z Tarnovią Trabnów, która występuje w I lidze kobiet w  grupie południowej.

To będzie drugi sparing łodzianek podczas letnich przygotowań. W pierwszym spotkaniu pokonały 4:1 wicemistrzynie Polski – Czarnych Sosnowiec. Bramki w tym meczu zdobyły: Karczewska, Filipczak, Osińska, Wesołowska.
Sukces cenny, bowiem Czarni zagrali w najsilniejszym składzie z nowymi zawodniczkami Dżesiką Jaszek (pozyskana z Górnika Łęczna), Martyną Wiankowską (UKS SMS Łódź), Pauliną Zawiślak (Medyk Konin) i Joanna Węcławek (AZS Wrocław).

Published by Marcinek