Aktualności

Remisowe sparingowe spotkanie piłkarek nożnych UKS SMS

Piłkarki nożne UKS SMS Łódź zakończyły dzisiaj tygodniowe zgrupowanie w Lesku. W drodze powrotnej do Łodzi rozegrały spotkanie towarzyskie z pierwszoligową Tarnovią Tarnów, remisując 1:1 (1:0)

W pierwszej części meczu wystąpił ekstraligowy skład i podopieczne trenera Marka Chojnackiego wygrywały 1:0 po golu zdobytym przez Marię Zbyrad.  Po przerwie na boisku pojawiły się zawodniczki UKS SMS, które występują w pierwszej lidze.

Nowe rozgrywki krajowe elity łodzianki zainaugurują 4 sierpnia spotkaniem na własnym boisku z Medykiem. Piłkarki z Konina rozegrały mecz sparingowy z Mistrzem Węgier – MTK Hungaria. W Budapeszcie lepsze okazały się gospodynie, które wygrały 1:0 z brązowymi medalistkami ekstraligi.

Published by Marcinek