Aktualności

Piłkarki nożne UKS SMS faworytkami w meczu z Olimpią

W  sobotę rozegrana zostanie czwarta kolejka ekstraligi piłkarek nożnych.  UKS SMS Łódź grać będzie w Szczecinie z miejscową Olimpią. Gospodynie słabo rozpoczęły rozgrywki. Szczecinianki wywalczyły do tej pory tylko punkt, remisując na wyjeździe 1:1 z AZS Wrocław. Dwa mecze na własnym stadionie wysoko przegrały 0:6 z AZS PWSZ Wałbrzych i 0:7 Górnikiem Łęczna. Bez wątpienia faworytkami tego spotkania są podopieczne trenera Marka Chojnackiego, które w poprzedniej kolejce zaprezentowały wysoką skuteczność.

W tej serii mistrzowskiej zagrają:

Olimpia Szczecin – UKS SMS Łódź (sobota, godz. 11)
Medyk Konin – Czarni Sosnowiec (sobota, godz. 11)
AZS Wrocław – GKS Katowice (sobota, godz. 11)
AZS PWSZ Wałbrzych – Polonia Poznań (sobota, godz. 11)
Mitech Żywiec – AZS PSW Biała Podlaska (sobota, godz. 11)
Górnik Łęczna – AZS UJ Kraków (sobota, godz. 16)

Published by Marcinek