Aktualności

Kasandra Parczewska piłkarką kolejki!

Czytelnicy portalu tylkokobiecyfutbol.pl wybierali najlepszą piłkarkę nożną trzeciej kolejki ekstraligi. No i mamy czym się pochwalić. Fani kobiecego futbolu uznali, że to zaszczytne miano należy się Kasandrze Parczewskiej z UKS SMS. Choć łódzka pomocniczka w wygranym meczu 4:0 z AZS Wrocław nie zdobyła gola, ale zagrała bardzo dobrze i zaliczyła dwie asysty.

Parczewska uzyskała 35 procent głosów i wyprzedziła Dominikę Gąsieniec (AZS PSW Biała Podlaska – 29 procent) i Ewelinę Kamczyk (Górnik Łęczna – 26 procent).

Warto przypomnieć, że 19-letnia Kasandra pierwszego gola dla UKS SMS zdobyła 3 października 2017 roku w wygranym 1:0 spotkaniu z AZS UJ Kraków.  W drużynie trenera Marka Chojnackiego gra drugi sezon. Wcześniej przez cztery lata występowała w innym klubie z piłkarskiej elity – Górniku Łęczna. Jest wychowanką Motoru Lublin. Była podstawową reprezentantką Polski U19, wcześniej grała również w kadrze U17 i U15.

Published by Marcinek