Aktualności

UKS SMS podejmuje GKS Katowice

Piłkarki nożne czeka szósta kolejka ekstraligi. W sobotę w Łodzi UKS SMS podejmować będzie GKS Katowice. Początek spotkania na boisku przy ul. Milionowej 12 o godz. 16. Śląska drużyna to beniaminek rozgrywek i dobrze zainaugurowała rywalizację w najwyższej klasie rozgrywkowej, pokonując 2:0 Mitech Żywiec (bramki Kinga Kozak 34 i Joanna Wróblewska 87).
Później najbliższe rywalki łodzianek wyraźnie spuściły z tonu i w czterech kolejnych spotkaniach nie odniosły zwycięstwa. W dwóch ostatnich pojedynkach katowiczanki nie były w stanie nawet strzelić gola, a mierzyły się z będącymi wówczas niżej w tabeli AZS Wrocław i Olimpią Szczecin. Za siłę ognia w ataku „GieKSy” odpowiedzialna miała być Kinga Kozak. Jednak napastniczka reprezentacji Polski do lat 17 zdobyła tylko jedną bramkę dla katowiczanek. Liczymy, że tak pozostanie także po sobotnim spotkaniu.

Published by Marcinek