Aktualności

UKS SMS Łódż 2006 – GKS Bełchatów

Pierwszy mecz ligowy w lidze wojewódzkiej za nami. Od pierwszej minuty było widać, że nasi zawodnicy są spięci i grają inaczej niż w grach kontrolnych, dużo było chaosu i niecelnych podań oraz niepotrzebnej walki wręcz. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1-1, ale reprymenda trenera w przerwie i dokonane zmiany sprawiły, iż drużyna zaczęła grać piłką co przyniosło szybki efekt w postaci kolejnych bramek.

UKS SMS Łódź – GKS Bełchatów
4-1 (1-1)

Bramki:
5min – Komorowski, asysta – Benedyczak
35min – Sondaj, asysta – Sieroń
36min – Nowacki, asysta – Kosma
60min – Komorowski (karny)

Skład:
Benedyczak Jan, Fortecki Cezary, Kosma Szymon, Sałek Piotr, Florczak Szymon, Malinowski Oliwier, Nowacki Kacper, Ochocki Bartosz, Ostrowski Alan, Pawlik Jakub, Rdzany Maciej, Rozpara Oliwier, Sieroń Arkadiusz, Sondaj Olaf, Komorowski Adam, Czarnecki Tomasz, Królak Igor

Published by Sizzzar