Aktualności

Ważne sprawdziany przed Olgą i Kasandrą

Szykuje się pracowita jesień dla piłkarek nożnych seniorskiej reprezentacji Polski. Już w poniedziałek rozpocznie się selekcyjne zgrupowanie reprezentacji Polski. Trener Miłosz Stępiński powołał na nie osiemnaście zawodniczek.W tym gronie są dwie piłkarki UKS SMS Łódź Kasandra Parczewska i Olga Zubchyk. Jeśli dobrze wypadną na treningach i w meczu wyjazdowym z Estonią (4 października), to mogą otrzymać powołanie drugą część reprezentacyjnych przygotowań (5-10 października). 9 października o godz. 18 w Ostródzie biało-czerwone podejmą Irlandię

Znany jest też terminarz meczów reprezentacji Polski kobiet do końca roku. Po zakończonych eliminacjach do mistrzostw świata kadrę prowadzaną przez selekcjonera Miłosza Stępińskiego czekają spotkania towarzyskie. W listopadzie Polki zagrają z Bośnią i Hercegowiną oraz z Hiszpanią, która bez problemów awansowały na mundial we Francji.

Biało-czerwone zmierzą się z Hiszpankami 8 listopada na wyjeździe, a z Bośnią pięć dni później u siebie. Nie są jeszcze znane dokładne lokalizacje.

Published by Marcinek