Aktualności

Angelika straciła reprezentacyjną szansę

W Pruszkowie rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski piłkarek nożnych U-19 przed turniejem kwalifikacyjnym mistrzostw Europy. Polki zagrają z Białorusią (3 października), Albanią (6 października) i Holandią (9 października). Wszystkie mecze zostaną rozegrane w holenderskim Uden.

Reprezentacyjną szansę straciła Angelika Kołodziejek. Zawodniczka UKS SMS Łódź  stawiła się na zbiórkę bez dokumentu tożsamości i kierownictwo kadry odesłało ją do domu.  Zgrupowanie z powodu kontuzji opuściły także Aleksandra Stasiak i Edyta Sobczyk. Trener reprezentacji Marcin Kasprowicz powołał dodatkowo trzy zawodniczki:  Anitię Bosak (AZS PSW Biała Podlaska), Maję Jurczenko (KS AZS Wrocław) i Annę Furmaniak (MUKS Praga Warszawa).

Published by Marcinek