Aktualności

Piłkarki UKS SMS w środku stawki

Piłkarki nożne ekstraligi rozegrały siedem kolejek mistrzowskich. Doskonałą skuteczności strzelecką prezentują drużyny z czołówki tabeli – lidera Górnika Łęczna i wicelidera – Medyka Konin. Pierwszy zespół zdobył do tej pory 38 bramek, a drugi 30. Na tym tle osiągnięcie UKS SMS nie może imponować. Podopieczne trenera Marka Chojnackiego zdobyły 15 goli, co daje im piąte miejsce (wspólnie z AZS PSW Biała Podlaska) w klasyfikacji najskuteczniejszych drużyn w krajowej elicie.

Na czele listy strzelczyń, co nie dziwi, są zawodniczki drużyn z czołówki ligi
16 – Ewelina Kamczyk (Górnik Łęczna)
9 – Dominika Kopińska (Medyk Konin)

Gole dla UKS SMS : 4 – Paulina Filipczak, 3 – Maja Osińska, 2 – Nikola Karczewska, 1 – Katarzyna Konat, Julia Mordel, Paulina Oleksiak, Nadia Stanović, Anita Turkiewicz, Olga Zubczyk.

Published by Marcinek