Aktualności

Kasandra i Olga nie zagrają z Irlandią

Sześć zawodniczek z kadry selekcyjnej zostaje na zgrupowaniu zasadniczym reprezentacji Polski piłkarek nożnych. – Wybór był trudny, bo wiele zawodniczek zaprezentowało się w czwartek bardzo dobrze – powiedział selekcjoner Miłosz Stępiński.

Natalia Chudzik, Anna Rędzia, Emilia Zdunek, Małgorzata Grec, Sylwia Matysik i Dżesika Jaszek zostaną na drugiej części październikowego zgrupowania, w ramach którego zostanie rozegrany we wtorek towarzyski mecz z Irlandią w Ostródzie. Niestety,  Kasandra Parczewska i Olga Zubchyk wracają do zajęć w UKS SMS. Łodzianki pokazały się z dobrej strony, ale na kolejną reprezentacyjną szansę muszą jeszcze poczekać.

Kadra na mecz z Irlandią:
1. Anna Rędzia (AZS PWSZ Wałbrzych)
2. Martyna Wiankowska (Czarni Sosnowiec)
3. Dżesika Jaszek (Czarni Sosnowiec)
4. Kinga Szemik (The University of Texas Rio Grande Valley)
5. Katarzyna Kiedrzynek (Paris Saint-Germain)
6. Paulina Dudek (Paris Saint-Germain)
7. Aleksandra Sikora (Juventus Turyn)
8. Małgorzata Grec (Górnik Łęczna)
9. Gabriela Grzywińska (Górnik Łęczna)
10. Patrycja Balcerzak (Górnik Łęczna)
11. Ewelina Kamczyk (Górnik Łęczna)
12. Dominika Grabowska (Górnik Łęczna)
13. Sylwia Matysik (Górnik Łęczna)
14. Emilia Zdunek (Górnik Łęczna)
15. Natalia Chudzik (Medyk Konin)
16. Ewa Pajor (VfL Wolfsburg)
17. Agnieszka Winczo (BV Cloppenburg)
18. Małgorzata Mesjasz (AZS PWSZ Wałbrzych)

Published by Marcinek